Павільйони для басейнів Abris

Abris – це низький, функціональний та красивий павільйон для басейну за доступною ціною. Він дозволяє накрити басейн невисокою розсувною аркою, не закриваючи естетичний вигляд подвір'я.
Форма павільйону утворюється змінним радіусом дуги, що згинається на спеціалізованому обладнанні з ЧПУ.
Навіть за ширини 5,5 м, висота конструкції становить 1,2м.
Також завжди в наявності стандартні павільйони Abris EXPORT за фіксованою ціною.

- Не захаращує простір внутрішнього двору та дозволяє насолоджуватися пейзажем;
- Комфортний вхід у басейн через бокові двері;
- Дозволяє купатися в басейні просто неба або під закритим павільйоном;
- Перешкоджає доступу до басейну дітям та домашнім тваринам;
- Розсувна система роликів забезпечує легкий хід секцій один за одним та зберігає надійність у будь-яких сезонних кліматичних умовах.

Розсувні павільйони для басейнів

Павільйон Abris на даний момент є однією з найпопулярніших моделей у нашій лінійці розсувних телескопічних павільйонів для басейнів. Вони чудово виконують свою функцію – захищають саму чашу від несприятливих зовнішніх факторів та зберігають тепло в басейні. Міцна і надійна конструкція, естетична краса, а також доступна ціна, оцінені багатьма клієнтами. Компактні габарити павільйону ідеально поєднуються з усіма ідеями ландшафтного дизайну на присадибних ділянках.

Павільйон для вуличного басейну за доступною ціною

Низькі павільйони Abris – це компактна естетична конструкція. Завдяки змінному згинанню профілю без стикування знижуються витрати на виготовлення низького павільйону. Дані павільйони також легко монтуються, всі монтажні роботи займають один робочий день. Поєднання цих двох чинників позитивно впливає вартість, доступну кожному.

Завдяки перерахованим перевагам Abris є ідеальним павільйоном для вуличного басейну, що поєднує в собі низьку ціну, універсальність архітектурної форми, зручність експлуатації та багаторічну надійність.

Павільйон для заміського басейну

Окремо відзначимо, що на павільйонах Abris використовується система профілів п'ятого покоління S45, яка розроблена з урахуванням вимог "не прибирати сніг" та "не обслуговувати павільйон перед зимою та взимку". Ця інформація особливо актуальна для тих, хто має басейн, кому після закінчення дачного сезону складно обслуговувати його. Встановивши над басейном павільйон Abris, вам не потрібно прибирати сніг і підтримувати всередині температуру +12 градусів. Профільні системи, розраховані на снігові навантаження, гарантовано витримують тиск 150 кг/м.кв.
Якщо ви бажаєте купити розсувні накриття для басейнів в Україні, то вибирайте продукцію Aluabri. Ми виготовляємо тільки найкращі продукти з багаторічною гарантією якості. Завітайте в наш шоурум, який розташований у Києві на пр. Григоренко, 43, оф. 8, де Ви можете особисто переконається в їх винятковій якості та надійності, вибрати форму, розмір та комплектацію накриття.

 

Характеристики павільйонів Abris
Ширина павільйону 3,0-6,0 м
Висота павільйону 0,7-1,2 м
Товщина монолітних панелей 4 мм
Товщина стільникових панелей 8 мм

 

Гарантія на павільйон для басейну з полікарбонату

Вибираючи нашу продукцію, Ви обираєте надійного та перевіреного, часом та тисячами замовників, виробника. Ми гарантуємо найвищу якість нашої продукції, оскільки цінуємо свою репутацію. На кожен павільйон для басейну з полікарбонату видається гарантійний паспорт із серійним номером виробу, який включає гарантії та сертифікати всі матеріали та комплектуючі. Також гарантія поширюється на снігове навантаження, що не потребує від вас прибирання снігу з павільйону.
Крім того, ви можете скористатися, при необхідності, сервісним обслуговуванням або замовити додаткові послуги. Наприклад, дуже популярна послуга установки систем автоматизації (моторизації) на павільйони з полікарбонату.

Відео галерея
Павільйон для басейну ABRIS з цікавими опціями
Павільйон для басейну ABRIS - детальний огляд
Розміри профілю для павільйонів ABRIS
Снігове навантаження на павільйон для басейну. Розрахунок та наслідки.
Великий та потужний павільйон для басейну ABRIS
Павільйон для басейну ABRIS & тест на прогрівання води
Павільйон для басейну ABRIS - плюси та підводні сходи
Лайфхакі з павільйоном для басейну ABRIS
Краса! Павільйон для басейну ABRIS – монолітний полікарбонат.
Фото галерея