Алюмінієвий профіль

Алюмінієвий профіль

Всі профілі та профільні системи, що використовуються при виготовленні павільйонів для басейнів від ALUABRI, є унікальними та розроблені досвідченими інженерами із застосуванням програмних комплексів з розрахунку міцності. Виробляючи павільйони для басейнів, ми підбираємо алюмінієві профілі та їх перерізи для конкретного об'єкту, керуючись будівельними нормами, зокрема ДБН В.1.2-2:2006 «Навантаження та впливи».

- Власна лінія порошкового фарбування та декорування
- Шість профільних систем, розрахованих на снігові навантаження
- Не треба прибирати сніг із павільйону взимку та підтримувати всередині температуру +12 градусів

Особливості системи алюмінієвих профілів ALUABRI

У 2021 році запущено у виробництво профільну систему п'ятого покоління S45. Вона ґрунтується на використанні унікальних інструментів-матриць та новітніх технологій виробництва алюмінієвих профілів в Україні. Профілі павільйону для басейну фарбуються на нашому виробництві у спеціалізованій камері порошковою фарбою провідного європейського виробника – TIGER. За Вашим бажанням, ми робимо декорування (сублімацію) профілів під текстуру дерева відповідно до панелі DECORAL. З'єднання профілів здійснюється вкладишами та гвинтами з нержавіючої сталі. Усі матеріали підібрано так, щоб корозія не виникала.
Всі наші інженерні обчислення проходять з урахуванням кліматичних умов регіону, з урахуванням вимог «не прибирати сніг» та «не обслуговувати павільйон перед зимою та взимку». Ми конструюємо профілі та вузли павільйонів так, щоб гарантувати снігове та вітрове навантаження. Для того, щоб протистояти впливу вітру, нами впроваджено нероз'ємний зачіп «секція-рейка».

Відео галерея
Фарбуємо павільйон для басейну ЄВРОМАРКЕТ
Фарбування алюмінієвого профілю під текстуру дерева
Підходьте до вибору павільйону відповідально
Фото галерея