Павільйони для басейнів Crystal

Павільйони із полікарбонату Crystal – ексклюзивна розробка компанії ALUABRI. Унікальністю даного типу накриття профільна система "Series 100". Нам вдалося розробити конструкцію розсувного павільйону для басейну з полікарбонату з великою геометрією покрівлі, адаптованої під снігові та вітрові навантаження. Конструкційний профіль S100 забезпечує механічну міцність і жорсткість павільйону, а розсувна система характеризується особливою легкістю пересування великих секцій павільйона.

- Павільйони для басейну з полікарбонату не вимагають ретельного догляду та прості в експлуатації;
- Найпотужніший конструкційний профіль S100;
- Можливість зберігати температуру води та повітря в павільйоні протягом ночі;
- Преміальний павільйон для басейну;
- Довговічність та гарантія надійності.

Міцний павільйон для басейну з полікарбонату

У накритті типу Crystal використовується найпотужніша профільна система, що витримує снігові навантаження до 300 кг/м2. З міркувань міцності в накритті використовують монолітний полікарбонат товщиною 6 мм. Термічне згинання полікарбонату на кутах надає павільйону для басейну Crystal більш естетичного вигляду. Характеристики павільйону перевіряються на стадії проектування в спеціалізованих програмних комплексах нашими досвідченими інженерами.

Просторий павільйон преміальної якості

Даний павільйон для басейну з полікарбонату є не тільки укриттям водойми, але й замінить літню веранду. У ній ви можете легко перенести літню спеку, поринаючи у свій басейн. А надлишок простору навколо та високі стелі подарують відчуття простору. Ви навіть зможете влаштувати у ньому вечірку. Конструкцію ми виконуємо виключно індивідуально на замовлення клієнта і можемо врахувати у ній всі персональні побажання.

Характеристики павільйонів Crystal
Ширина павільйону 6,0-10,0 м
Висота павільйону 3,0-4,0 м
Товщина монолітних полікарбонатних панелей 4-6 мм
Відео галерея
Павильон для бассейна Crystal
Двері в торцевих стінах павільйонів для басейнів
Зимова експлуатація павільйону для басейну
Фото галерея