Моторизація

Моторизація накриття для басейну

ALUABRI пропонує своїм клієнтам встановлення системи автоматичного керування відкриванням та закриванням розсувного павільйону для басейну. Система автоматичного накриття інтегрується індивідуально під ваш басейн з урахуванням усіх особливостей та вимог експлуатації.

  • Моторизація зроблена у Франції;
  • Безпечна напруга живлення 12V;
  • Живлення від сонячної батареї.

Переваги моторизованого павільйону

Моторизація дає можливість керувати рухом павільйону для басейну за допомогою пульта дистанційного керування або застосунку зі смартфону із iOS чи Android. Моторизація є повністю автономною. Акумулятор 12 В, що живить мотор, заряджається від сонячної панелі встановленої на корпусі моторизації. З моторизацією від ALAUBRI переміщення секцій павільйону для басейну - суцільне задоволення.

Особливості автоматичного накриття

Система автоматичного керування відкриванням та закриванням павільйону виготовляється у Франції та має виняткову якість складання. Вона може бути встановлена на будь-який тип павільйонів нашого виробництва. Автономне живлення електромоторів забезпечується акумуляторами з напругою живлення – 12V, яке є абсолютно безпечним для людини. Заряджання акумуляторів здійснюється сонячними модулями. Ви використовуєте безкоштовну енергію сонця, дбаєте про навколишнє середовище та не залежите від централізованого живлення в електромережі. Крім перерахованих переваг на кожне автоматичне накриття для басейну , видається гарантія надійності. Також, у разі потреби, ви можете отримати його сервісне обслуговування. Проконсультуйтеся з нашим спеціалістом, який допоможе вам вибрати павільйон та моторизовану систему для нього.

Відео галерея
Моторизація emDrive
Моторизація павільйону для басейну Premier зі смартфона
Ручка для переміщення низьких павільйонів
Фото галерея