Часті питання про павільйони
28.02.2024

У даній статті ми відповідаємо на найчастіші питання, а також розвіюємо ряд помилок, що сформувалися, про накриття для басейнів.

1. Запитання: Чи розбиває град полікарбонатні панелі?
Відповідь: Полікарбонатні панелі удароміцні та стійкі до граду. Якщо захисний ультрафіолетовий (УФ) - шар відсутній, то полікарбонат стає крихким і ламким, тоді град йому зашкодить. У павільйонах ALUABRI застосовується полікарбонат із УФ-захистом європейскої марки ARLA із первинної сировини, град йому не страшний.


2. Запитання: З чого складається каркас павільйону? Чи піддається він корозії?
Відповідь: : Павільйон складається з алюмінієвих профілів із полімерним покриттям вибраного кольору. З'єднання профілів - на вкладишах і гвинтах із нержавіючої сталі. Матеріали підібрані те щоб корозія не виникала.3. Питання: Чи можна користуватися басейном з павільйоном цілий рік?
Відповідь: Павільйон лише продовжує купальний сезон із квітня по листопад.

4. Питання: Чи павільйон витримує снігові навантаження?
Відповідь: Не всі павільйони витримують снігові навантаження. Наші павільйони, виготовлені за результатами розрахунку міцності в "слабких" місцях мають спеціальні підсилювальні вставки. Виробник повинен надати замовнику розрахунок міцності, такий павільйон витримає снігові навантаження. Докладніше про це питання написано у статті  "Сніг та гарантія" на нашому сайті.

5. Запитання: Наскільки важко зрушувати розсувний павільйон вручну?
Відповідь: Найбільш досконалі роликові блоки забезпечують зусилля до 5 кгс.

6. Запитання: Як зменшити незручності від напрямних рейок?
Відповідь: Для того, щоб рейки не створювали великих перешкод, потрібно: а) розташовувати доріжки та місця відпочинку так, щоб не перетинати місця встановлення рейок; б) застосовувати низькі "комфортні" рейки з ходовими містками; в) обов'язково використовувати захист від торців рейок, оскільки вони є найбільш травмонебезпечними.


Свої запитання Ви можете надсилати на адресу  i@em.com.ua

Ця стаття постійно оновлюватиметься. Слідкуйте за оновленнями на сайті.