Історія павільйонів для басейнів в Україні
28.02.2024

Ця стаття була написана у 2012 році для попередньої версії сайту. Ми не стали нічого змінювати та додавати. У цій статті Ви дізнаєтеся, чому ми називаємо себе виробником павільйонів для басейнів №1 в Україні, як створювали ринок павільйонів для басейнів в нашій країні і з чого все починалося.

Компанія ТОВ "ЄВРОМАРКЕТ" заснована 2 лютого 1995 року, а в 1997 розпочала будівельну діяльність.
Першим значним об'єктом було скління фасадної алюмінієвої системи житлового комплексу «Ельбрус» на вул. Леніна у м. Дніпропетровську. Тендер нам вдалося виграти тоді завдяки складній конструкції кутового ліхтаря, що примикає до похилої площини, за який ніхто не міг взятися через неможливість монтажу традиційним способом. 
Павильоны Classic

З того часу за нами закріпилася репутація виробників складних нестандартних світлопрозорих конструкцій. Фото багатьох нестандартних об'єктів ви знайдете за посиланням. У 1999 році директором ТОК «Судак» (АР Крим) було поставлено завдання виготовити та змонтувати у зоні високих вітрових навантажень на морському узбережжі павільйон для розміщення в ньому кафе з розсувними дверима. Форма дверей була прийнята вигнутою для того, щоб отримати форму, що обтікає. Двері були першими елементами розсувного павільйону власного виробництва. Через 3 місяці, у серпні-вересні 1999 року, ми виготовили та змонтували перший в Україні розсувний павільйон для басейну. Той павільйон лише віддалено нагадував розсувні укриття для басейнів, що випускаються нами, але він започаткував розвиток нового напрямку в алюмінієвих будівельних конструкціях в Україні. Зразком для нас були павільйони для басейнів, які виготовлялися в Німеччині. Вдалося роздобути їх каталоги. І раптом, до нас звертається замовник з проханням відремонтувати розсувний павільйон, виготовлений у Німеччині, який не витримав наших снігових навантажень. Ми перейняли все найкраще з німецького досвіду, але пішли своїм шляхом: по-перше, ми сконструювали систему профілів із прихованим, але водночас більш надійним кріпленням, по-друге, переріз профілів підбиралися з урахуванням кліматичних умов України. 

Павильоны ClassicВеликий імпульс розвитку виробництва павільйонів дали талановиті інженери-випускники Дніпропетровського інституту залізничного транспорту. Багато технічних рішень, прийнятих нашими інженерами, намагаються перейняти і підглянути наші новоявлені конкуренти, серед яких є кілька наших колишніх співробітників, які пішли на «свої хліби». 
К 2004 году мы создали более-менее совершенную систему, которая развивается за счет количества профилей различного назначения. Её большим преимуществом является то, что она прошла проверку временем, снегом и ветром на многих объектах и нуждалась лишь в доработке, а принципиальные решения были выбраны правильно. Постоянно совершенствуются ходовые рельсы. 
До 2004 року ми створили більш-менш досконалу систему, що розвивається за рахунок кількості профілів різного призначення. Її великою перевагою є те, що вона пройшла перевірку часом, снігом та вітром на багатьох об'єктах і потребувала лише доопрацювання, а принципові рішення були обрані правильно. Постійно удосконалюються ходові рейки.

Павильоны ClassicУ 2011 році ми почали першими в Україні випускати рейки висотою 18 мм із прихованим кріпленням та надійним вузлом кріплення від поривів вітру.
У 2011 році з'явилося відразу кілька принципових нововведень - електропривод із живленням від сонячної батареї та безрейковий розсувний павільйон на базі нової алюмінієвої системи. На новому, більш професійному рівні ми тепер представлені в мережі Інтернет.
З 2011 року, як перший національний виробник розсувних павільйонів, беремо активну участь у різних виставках. Багато планів для нових ідей, які ще належить здійснити.
Зараз ЄВРОМАРКЕТ - це динамічна компанія що розвивається з міцним і дружнім колективом професіоналів, які люблять свою професію і цінують своє ім'я. Хочеться подякувати кожному з них за той внесок, який вони роблять у спільну справу.
Не приховую, буває нелегко, бути першим – це велика праця.   
З особливою вдячністю згадую тих людей, які започаткували та сприяли створенню виробництва розсувних павільйонів для басейнів в Україні, це: 
- Борис Давидович Дейч, у житті він генерував багато нових починань і саме йому належить ідея встановлення арочних розсувних дверей у прибережному павільйоні, з якого все почалося;
- Ростислав Тимофєєв, який стояв біля джерел будівництва басейнів в Україні, він порекомендував нас багатьом замовникам і на довгі роки у нас склалися добрі дружні стосунки; 
- Сергій Чекмезов - найталановитіший інженер-конструктор, він створював перші інструменти-матриці для нових систем алюмінієвих профілів, на превеликий жаль його вже немає серед нас;
- Сергій Анатолійович Костриця, який навчив нас теоретичній механіці та застосуванню програмних комплексів у міцнісному розрахунку; 
- Анатолій Авксентійович Ждановський – визнаний та безперечний лідер в технології виробництва алюмінієвих профілів в Україні.  

Автор: Владимир Бокатов

Що змінилось з 2012 року?

У 2014 році завод проектує та розробляє власну лінію фарбування полімерами, що дозволяє повністю контролювати якість на даному етапі виробництва і не залежати від недобросовісних підрядників.
У 2015 році розроблено систему «ущільнювач вверх», що значно збільшило термін експлуатації павільйонів. Оптимізація підприємства дозволила збільшити виробничу потужність вдвічі. Поставляючи павільйони в країни СНГ, за нами закріпляються синоніми «Надійність. Якість. Точність».
У 2016 році компанія Євромаркет набуває слави та виходить на Європейський ринок під торговою маркою ALUABRI (від фр. «alu»– алюміній», «abri»- укриття).
Прийняття рішення, про необхідність співпраці з міжнародними архітекторами, дає поштовх до створення нових та сучасних моделей. Так з'являються спільні розробки з французькими спеціалістами і вводяться додаткові стандарти безпеки, відповідно до вимог ринку.
У 2018 році завод переходить на власний імпорт всіх основних матеріалів для виробництва. Розробляються нові профільних системи з повною відсутністю видимих елементів кріплення, нові рекорди по кількості виготовлених павільйонів.
У 2020 році випуск першого безрейкового павільйону в Україні, вдосконалення систем для легкості ходу. Починається розробка власної автономної моторизації під управлінням з IOS&Android.
У 2021 році інженери не зупиняються, розробляють та отримують патент на нову рейкову систему висотою 3мм, аналогів якій не має у світі. Запускаються у виробництво нові тупики для рейок висотою 14мм, технічно повністю оновлюється виробництво та монтаж грандіозного павільйону Crystal. Всі ці роки ми продовжуємо завойовувати Ваші серця, адже кожен хто обирає наш продукт отримує більше ніж очікує.
У 2022 році наша робота продовжується, модернізується виробництво. В розробці новий супер-класний продукт.
Ми рухаємось вперед, щоб Ви були щасливі і користувались преміум якістю від надійного виробника EUROMARKET / ALUABRI.