Системи безпеки

Безпечна система замикання

Відповідно до європейських норм з 2019 року павільйони для басейнів від ALUABRI, у будь-якій комплектації, оснащені системою замків та спеціальних шпінгалетів для безпеки дітей віком до 5-ти років.

Двері в павільйоні мають замки ELESA. Можливе встановлення додаткових замків на стопорних шпінгалетах.

  • Захисні замки: Всі наші павільйони обладнані замками, які неможливо відчинити маленьким дітям, тим самим запобігаючи їхньому самостійному доступу до басейну без дорослих.
  • Міцність матеріалів: Використовуємо лише міцні, не крихкі матеріали, які стійкі до ударів і можуть витримати натиск, знижуючи ризик аварійних ситуацій.
  • Прозорість матеріалів: Полікарбонат, який ми використовуємо, є прозорим, що дозволяє батькам спостерігати за дітьми навіть тоді, коли павільйон закритий.

Безпека та приватність

Наші накриття для басейнів не лише забезпечують приватність вашого відпочинку, а й відіграють ключову роль у захисті вашої родини. Накриття басейна забезпечує додатковий рівень безпеки, запобігаючи потраплянню небажаних гостей або диких тварин і, що найважливіше, забезпечує захист для ваших дітей.

Захистіть своїх близьких і насолоджуйтеся спокоєм, знаючи, що ваш басейн безпечний для всієї родини. Відвідайте наш шоу-рум або зв'яжіться з нами, щоб дізнатися більше про опції безпеки та замовити павільйон, який найкраще підходить для вашої родини.

Відео галерея
Безпека для дітей біля басейну
Рейка Infinity
Безпека дітей біля басейну з павільйоном від ЄВРОМАРКЕТ
Фото галерея