Розсувні павільйони для басейнів Оrion

Павільйони Оrion відносяться до пристінних розсувних павільйонів, які збудовані в безпосередній близькості від стін будинку. Зведення такого павільйону над басейном вимагає міцності конструкції стіни, до якої він примикає, так як частина навантажень передається саме на неї.

- Дозволяють однаково купатися в басейні просто неба або в закритому павільйоні в будь-яку погоду;
- Надійна система замків блокує доступ до води дітям або домашнім тваринам;
- Накриття захищає від попадання в басейн пилу, сміття та атмосферних опадів;
- Однією стороною переміщуються по стіні;
- Легкість ходу та висока надійність верхнього вузла.

Особливості пристінних павільйонів для басейнів

Розсувні павільйони для басейнів Orion виготовляються з полікарбонату та встановлюються на басейни розташовані біля стіни будинку або огорожі. Цей тип накриття для басейну однією стороною спирається на стіну. Нашими інженерами були спеціально розроблені рейки та системи роликів, що забезпечують легкість ходу навіть по вертикальній стіні. Настінна рейка захищає конструкцію від перекосів і спеціально розроблена для павільйонів з упором на стіну, особливістю є відведення води. За бажанням замовника може бути змонтований додатковий вхід із торця павільйону.

Ідеальне укриття для пристінних басейнів

Пристінні павільйони Оrion у своїй основі мають конструкцію з анодованого алюмінієвого профілю, який пофарбований полімерним покриттям, у будь-який колір, або декорований під деревину. Отвори між профілями закриті листами стільникового або монолітного полікарбонату. Вся конструкція павільйону може витримувати навантаження снігу до 150 кг на м.кв. Павільйони для басейнів Оrion поєднують у собі ергономіку, зручність експлуатації та мають низку беззаперечних переваг.

Характеристики павільйонів Оrion
Ширина павільйону 4,0-6,0 м
Висота павільйону 2,0-3,0 м
Товщина монолітних панелей 4 мм
Товщина стільникових панелей 8 мм
Відео галерея
Гід на вибір накриття. Ексклюзивні павільйони.
Чому потрібно накривати басейн павільйоном.
Фото галерея