Розсувне накриття для басейну Patio

Якщо у вас є необхідність накрити не тільки саму чашу басейну, але й терасу, літній майданчик для відпочинку, невелике кафе або зимовий сад, розгляньте накриття для басейнів Patio. Його конструкційною особливістю є спирання на стіну та вертикальні стіни фасадів. Сам павільйон виконується як із профільної системи S61, так і з надсильного профілю S100, залежно від необхідних розмірів.

- Перекриває проліт до 6 метрів;
- Однією стороною спирається на стіну;
- Гнутий монолітний полікарбонат на кутах;
- Однією стороною переміщуються по стіні;
- Легкість ходу та висока надійність верхнього вузла.

Накриття на басейни з полікарбонату

Накриття для басейну Patio може бути виготовлене із нерухомим кріпленням до опорної стіни або розсувними секціями на опорних роликах спеціальної конструкції. Безпосередня несуча конструкція накриття збирається з алюмінієвого профілю спеціальної конфігурації і здатна витримувати значні снігові навантаження, до 150 кг/м.кв. Тобто це накриття для басейну адаптоване до кліматичних умов півночі України (Київ та Київська область зокрема). Несучі профілі мають спеціальне антикорозійне покриття та фарбуються порошковою фарбою. За Вашим бажанням ми виконуємо декорування (сублімацію) профілів під текстуру дерева. Отвори між профілями можуть бути закриті монолітними або стільниковими полікарбонатними листами, виготовленими з первинної сировини. Листи полікарбонату з внутрішньої сторони покриті шаром, який суттєво знижує конденсацію гігроскопічної вологи на поверхні. Зовнішній бік листів має шар ультрафіолетового захисту. Для захисту, від розвитку цвілі всередині стільників, торці стільникового полікарбонату обклеюються спеціальною захисною плівкою AntiDUST. Розсувні сегменти обладнані пластиковими коліщатами з нержавіючими підшипниками та протиударними кріпленнями.

Зимовий опалювальний павільйон для басейну

Розсувне накриття для басейну Patio успішно виконує роль зимового опалювального павільйону. Оскільки його конструкція передбачає не лише накриття басейну, а й майданчики для відпочинку довкола нього. Цей простір на вашу думку можна використовувати як терасу, зимовий сад або оранжерею. А організувавши підігрів води, ви отримаєте повноцінний зимовий павільйон, яким будете користуватись цілий рік. Оскільки опалення великого обсягу повітря може бути витратним, ми пропонуємо нашим клієнтам при виготовленні укриття використовувати алюмінієві системи з низькими коефіцієнтами теплопередачі (до 1-2 Дж/м2*К). До того ж, ви можете підібрати колір полікарбонатних панелей, що допоможе додатково збирати сонячне тепло. А ізоляція покрівельної частини на тривалий період гарантовано забезпечує захист від атмосферних опадів на тривалий період без використання герметиків.

Відео галерея
Гід вибір накриття. Ексклюзивні павільйони.
Павільйони та профільні системи
Фото галерея