Полікарбонат

Полікарбонат

Як покриття в наших павільйонах використовується полікарбонат із первинної сировини відомих марок європейських виробників MARLON, MAKROLON, ARLA – світових лідерів у виробництві напівфабрикатних екструдованих термопластичних листів. Ці виробники гарантують якість продукції відповідно до стандартів EN ISO 9001:2008 та BS EN ISO 9001: 2015. Завдяки високій якості ці полікарбонати застосовують при зведенні арочної покрівлі, облаштуванні світлопрозорих конструкцій (зенітних ліхтарів, козирків, тунелів), і, звичайно ж павільйони для басейнів..

- Обов'язковий захист торців стільникового полікарбонату від цвілі;
- Полікарбонат від іменитих європейських брендів, виготовлений з первинної сировини;
- Власне термічне згинання монолітного полікарбонату, з ідеально рівним вигином.

Розрахувати ціну

Монолітний полікарбонат, що використовується для перекриття прорізів у розсувних павільйонах, має товщину 4 або 6мм. На вигляд це суцільний полімерний лист без внутрішніх порожнин, що нагадує звичайне скло. Але за своєю структурою він багатошаровий. Зовнішній шар блокує УФ-випромінювання, а другий і третій - забезпечують цій полімерній композиції високий рівень міцності. Цей вид полікарбонату поєднує оптичну прозорість скла і міцність сталі. Ударна в'язкість литого полікарбонату становить 30 000 Дж/м.кв. Для спрощення розуміння – дульна енергія пострілу зі рушниці коливається від 3000 Дж до 5000 Дж, залежно від типу патрона. Власне термічне згинання монолітного полікарбонату, на нашому виробництві, дозволяє виготовляти елементи конструкції павільйону з ідеально рівним вигином та точним контуром профілю. Завдяки цьому ви отримаєте ідеально чіткий фасад накриття, що відповідає дизайну вашого ландшафту або архітектурного задуму. Для додаткової безпеки дітей ми рекомендуємо замовляти встановлення монолітного полікарбонату у стінках павільйону, через які Ви можете спостерігати за простором усередині.

Стільниковий полікарбонат

Полікарбонат стільниковий виробляється методом екструзії і є профільованою багатошаровою панеллю з внутрішніми поздовжніми ребрами жорсткості, з додаванням стабілізаторів для захисту від УФ-випромінювання. Цей матеріал має чудову теплоізоляцію, його теплопровідність становить 2,8 – 3,4 ВТ/м.кв., залежно від товщини листа. Також він стійкий до механічних пошкоджень. Таке поєднання властивостей робить його ідеальним матеріалом, якщо ви хочете опалювальне накриття для басейну. Стільниковий полікарбонат має оптичну прозорість від 74 до 82%, залежно від товщини, і зберігає її протягом усього терміну служби. Для зменшення інтенсивності сонячного випромінювання всередині навісу можна використовувати полікарбонат бронзового відтінку, що збільшить нагрівання повітря всередині до 20-21%. Крім того, у конструкції павільйону можна комбінувати використання стільникового та монолітного полікарбонату. Щоб у стільники не набивався пил, бруд, комахи, всередині не утворювався конденсат, який згодом перетворюється на цвіль, на павільйонах ALUABRI торці стільникового полікарбонату обклеюються спеціальною захисною плівкою AntiDUST. Це зберігає охайний зовнішній вигляд конструкції протягом 10 років. Але головне – запобігає небезпеці для вашого здоров'я, оскільки грибкові організми, що руйнують не лише структуру полікарбонату, шкідливі і для людини.

Відео галерея
Монолітний полікарбонат
Вся правда про стільниковий полікарбонат у павільйонах для басейнів Євромаркет
Монолітний полікарбонат у павільйонах для басейнів
Фото галерея