Сніг та гарантія
28.02.2024

В цій статті ми торкнемося таких тем як підготувати павільйон для басейну до зими, снігові навантаження, вітрові навантаження і гарантія виробника.

Як відбувається підготовка павільйону для басейну від ALUABRI до зими? - Ніяк! Павільйон не вимагає жодної підготовки до зими. Наша компанія проектувала стаціонарні накриття та покрівлі над басейнами, зимові сади різноманітних форм. Ця діяльність раніше ліцензувалася та вимагала відповідального інженерного підходу та розрахунку. Виробляючи павільйони для басейнів, проектуючи нові профілі та підбираючи їх перерізи для конкретного об'єкта ми, як і раніше, керуємося будівельними нормами ДБН В.1.2-2:2006 НАВАНТАЖЕННЯ І ВПЛИВИ. Всі наші інженери мають будівельну освіту, проектують продукцію ALUABRI із суворим дотриманням будівельних норм. Нижче наводимо фото деяких спроектованих та реалізованих нами робіт, більше за посиланням
Павильоны Classic Павильоны Classic Павильоны Classic

Сьогодні в реаліях капіталізму, високої конкуренції, повній відсутності норм, вимог та законів, що регулюють виробництво розсувних павільйонів для басейнів, ринок відкривається для всіх бажаючий, хто має у себе згинальний верстат. З іншого боку, ринок насичений імпортними конструкціями. Якщо перші схожі на кораблі-примари, деякі другі, тільки на перший погляд здаються солідним європейським продуктом. А сучасні прогресивні методики продаж дозволяють вводити покупця в необхідне продавцю русло.

 

Що ж виходить насправді? Замовники, як показує практика, не мають часу розбиратися в питанні якоїсь кришки на басейн, і вони покладаються на «авторитетну» думку басейнової компанії або на фактор ціни. Якщо в першому випадку з деякою часткою правди можна покластися на авторитетну думку, то фактор ціни - це ще той сир в мишоловці. І ось його плоди:

Павільйони Classic Павільйони Classic Павільйони Classic

Нижче наведемо вирізки із гарантії деяких солідних європейських виробників:

Павильоны Classic

Переклад: гарантія не поширюється на пошкодження, спричинені зовнішніми впливами, такими як природні явища (снігове навантаження, град більше 2 см у діаметрі, вітер понад 100 км/год) або механічне пошкодження, спричинене третьою особою.

 Павильоны Classic

Переклад: На накриття не поширюється гарантія, якщо він не захищений від ваги снігу. Накриття для басейну має бути негайно очищене або розморожене від снігу. Розморожування відбувається автоматично, коли температура всередині щонайменше + 12. Накриття для басейну (назву виробника прибрали з етичних міркувань) поставляються із захистом від вітру, і завжди повинні бути захищені захисними механізмами. У закритому положенні двері також мають бути зачинені. Наша гарантія не поширюється на вітер страховий ліміт (15 м/с)
А от інструкція з експлуатації павільйону для басейну в зимовий період від одного з українських виробників:Павильоны Classic

Замовнику для спокійного сну взимку, варто просто запросити у виробника розрахунок міцності на його конструкцію, або вимагати щоб у гарантійних документах чітко була прописана гарантія на снігові навантаження. Адже ми не настільки багаті щоб купувати двічі.

Павільйони від ALUABRI адаптовані до снігових навантажень на території України.

 

**Всі вирізки у статті взяті з відкритих джерел в інтернеті.