Для чого Вам потрібен павільйон?
28.02.2024

У цій статті ми спробуємо відповісти на головне питання, навіщо потрібен розсувний павільйон для вуличного басейну.

Франція налічує 2,5 мільйони приватних басейнів. Їхній досвід дозволяє розмірковувати про необхідність павільйону для басейну. Накриття стало необхідним із міркувань безпеки. Французький стандарт NF P90-309 запровадив із 2003 року зобов'язання обмежити ризик утоплення дітей у басейні. Власники басейнів повинні обмежити доступ для них. Стандарт також розповсюджується на дорослих. Безпечний павільйон знижує можливість травмування.
Безпека – це головне призначення павільйону.
З цією метою компанією «ALUABRI» розроблено засоби безпеки та норми виробництва. Нашою гордістю є замикаючі шпінгалети секцій, які легко відкриваються дорослими і не можуть бути відкриті дітьми. Двері в торцевих стінах павільйону повинні замикатися на ключ.
Гострі торці рейок є небезпечними для травмування не лише для дітей, а й для дорослих. Ми закриваємо їх деталями із полімеру.
Обираючи наш павільйон для басейну, ви обираєте безпеку ваших близьких.
Атмосферостійкість - це також мінімальна вимога безпеки.
Ваш павільйон повинен сприймати навантаження та вплив того кліматичної зони, в якій він встановлений. Ми конструюємо профілі та вузли павільйонів так, щоб давати гарантію на снігове та вітрове навантаження. У зимовий час на стенді проводимо випробування, щоб переконатися в правильності розрахунку міцності. Для того, щоб устояти від поривів вітру, нами впроваджено нероз'ємний зачіп «секція-рейка» (франц.-crochet).
Отже, якщо безпека забезпечена, ви можете насолодитися масою переваг, які надає павільйон для басейну.
Чистота – головна перевага павільйону.
Пил, листя, комахи не потрапляють у басейн. Все залишається на накритті. Компанією «ALUABRI» розроблено міжсекційний ущільнювач, який надійно ущільнює телескопічні секції, а під час руху секцій не торкається до полікарбонату, залишаючи його на довгі роки чистим і глянцевим.
Економічність – головна доцільність павільйону.
Суттево знижуються витрати на очищення води, часту заміну фільтрів та прибирання. Парниковий ефект приносить користь від природного обігріву, продовжуючи купальний сезон.
Простір, що поєднує у собі відпочинок та святковість – головна зручність павільйону.
Басейн, обладнаний павільйоном, стане ідеальною зоною відпочинку для вашої родини та близьких.
Продовження купального сезону збереже здоров'я та святковий настрій.